Investice do zlata

Investice do zlata

V mnoha sdělovacích prostředcích se čím dál více objevují zprávy, že Češi dnes nejvíce věří zlatu. Spořící produkty zajištěné proti politickým i hospodářským změnám ryzím zlatem, přitahují širokou veřejnost svým bezpečím i výkonností.

Opatření zavádějící negativní úročení v celé Evropě, rušící garance státu za bankovní vklady (Rakousko), hrozba znárodnění penzijních programů (Polsko) a omezení práva rodičů disponovat s rodinnými úsporami na účtech svých dětí (ČR) přivádějí čím dál více lidí ke spoření, které jim poskytuje vyšší jistotu a mnohem lepší výsledky, než dosahují na trhu spoření se státní podporou.

Investice do zlata

Tento pojem vlastně není správný. Zlato totiž není klasickou finanční investicí od které se očekává zisk. Od zlata se očekává zachování kupní síly měny za kterou se nakoupí. V Čechách tedy zachování kupní síly koruny. Dlouhodobě si tuto funkci zlato plní.

Za každou tisícikorunu uloženou od  roku 1993 pod polštář si dnes koupíte jen třetinu toho, co byste za ni měli tehdy.

A přesto dál leží na účtech českých domácností téměř 2 biliony korun. Mezi sebou jim říkáme 2 biliony nevyužitých příležitostí. Každý den z nich totiž nenávratně zmizí 100 milionů Kč vinou inflace.

Přitom existuje jednoduché a dostupné řešení, které umožňuje běžným lidem zbytečně nepřicházet o své bohatství, a zajistit si budoucnost bez starostí a obav.

Centrální banky, které dnes vytvářejí stovky miliard nových peněz měsíčně, dávno pochopily, že hromadit to, co nepředstavuje žádnou garanci budoucí hodnoty, není příliš moudré, a proto nakupují zlato.

Investiční zlato totiž představuje nezávislost na předluženém státním aparátu a stagnující ekonomice. A jestliže si samy centrální banky pro tvorbu svých rezerv vybraly právě investiční zlato, je to jistě vhodné řešení také pro všechny střadatele.

Kdo má zlato, má vždy peníze! Ovšem kdo má peníze, nemusí mít vždy zlato! Vyměňte si u nás dnes peníze za zlato a v  budoucnu budete mít vždy peníze!

Nákupem investičního zlata u nás  získáte zdarma navíc  trvalý klietský servis

Jak u nás můžete zlato získat?

Kdy je ten správný čas nakupovat zlato?

Nákupní cena zlata se odvíjí od ceny zlata na burze. V čase je zlato, jako ostatně jiné komodity, volatilní. Cenu zlata lze proto do budoucna pouze odhadovat.

V případě jednorázového nákupu je pochopitelně pro nákup nejvhodnější doba, kdy je cena zlata dole. Rozhodnutí o okamžiku nákupu pak záleží na každém investorovi.

V případě nákupu zlata po malých částkách (prostřednictvím spořícího plánu) je riziko volatility rozloženo v čase a tím je z důvodu okamžitého poklesu ceny zlata minimalizována případná finanční ztráta. Důležitý je u takovéhoto nákupu jeho pravidelnost.

Nákup zlata v době  poklesu ceny

„Proč, když zlato spadlo, nejsem padlý na hlavu !“  Napadlo vás to také? Chyba. Ale nic si z toho nedělejte, dělá ji většina lidí.

Pokud cena zlata klesá je zlato v období přirozené korekce. To je známý ekonomický jev – po růstu přichází pokles a po něm opět růst. Dlouhodobě však zlato vykazuje cenový růst. Nezkušené  investory pokles ceny od nákupu zpravidla odradí ti zkušení nakupují. Dobře vědí, že se jim investice v budoucnu vrátí.

Právě v období poklesu je totiž mnohem výhodnější do zlata investovat. Jednoduše řečeno, v době poklesu, za stejné peníze získáte více zlata více než v době růstu. Na budoucí růst zlata tak budete dávno pěkně připraveni – s vlastním zlatým pokladem.

 

Numismatika – vzácné mince

Od roku 2009 poskytujeme našim klientům možnost uložit své finanční úspory do investičního zlata v podobě zlatých slitků a tím si zajistit jejich kupní sílu v budoucnu. Mnozí z Vás využili této možnosti a ušetřené peníze nebo peníze z kapitálové hodnoty pojistné smlouvy uložili do tohoto vzácného kovu.

V poslední době však zaznamenáváme, kromě zájmu o zlaté cihličky, rostoucí zájem o mince ze vzácných kovů. Proto jsme pro Vás, ve spolupráci s naším partnerem a prodejcem drahých kovů společností Finod s.r.o, připravili zcela unikátní í nabídku mincí za mimořádně výhodné nákupní ceny.

Nabídku vzácných mincí si můžete prohlédnout zde

Rozšířenou nabídku o české mince si můžete prohlédnout zde

Aktuální kurz zlata
Zlato - graf ceny
Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz
Aktuální kurzy měn
USD Vlajka meny USD USD = změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP GBP = změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR EUR = změna {value}%
HRK Vlajka meny HRK HRK = změna {value}%
JPY Vlajka meny JPY JPY = změna {value}%
CAD Vlajka meny CAD CAD = změna {value}%
PLN Vlajka meny PLN PLN = změna {value}%
RUB Vlajka meny RUB RUB = změna {value}%
HUF Vlajka meny HUF HUF = změna {value}%
CHF Vlajka meny CHF CHF = změna {value}%
PX50 Vlajka meny PX50 PX50 = změna {value}%

Kontaktujte nás

 • Závoláme Vám zpět
 • Potřebujete poradit?
 • Domluvit schůzku
 • *

  *

  *

  1O + 1O = 

  *

  *

  *

  *

  1O + 1O = 

  *

  *

  *

  *

  1O + 1O =